Hitta kontor

Hjältevadshus finns alltid nära dig. Våra kontor finns utspridda i hela landet och våra medarbetare har mycket god kännedom om just ditt område och möjligheten att bygga hus där.

Huvudkontoret i Hjältevad

Björn Tillander

Ekonomichef

bjorn.tillander@hjaltevadshus.se
0381-239 64

Jens Carlsson

Försäljningschef

jens.carlsson@hjaltevadshus.se
076-538 49 22

Ola Adolfsson

Produktionschef

ola.adolfsson@hjaltevadshus.se
0703-18 49 05

Patrik Bergman

Kundcenterchef

patrik.bergman@hjaltevadshus.se
0724-517 083

Jonathan Warsén

Affärsområdeschef Projekt

jonathan.warsen@hjaltevadshus.se
0708-15 57 85

Bo Davidsson

El- & Underhållschef

bo.davidsson@hjaltevadshus.se
0381-239 41

Gunnar Sand

Teknisk Chef

gunnar.sand@hjaltevadshus.se
0381-239 18

Jan Fridell

Supply Chain Manager

jan.fridell@hjaltevadshus.se
0766-233290

Alexandar Pavic

Huvud- och Projektritare

alexandar.pavic@hjaltevadshus.se
0381-239 07

Oscar Thomsen

Produktion och leveransplanering

oskar.thomsen@hjaltevadshus.se
0765-384945

Are Linder

Teamleader Konstruktion

are.linder@hjaltevadshus.se
0381-239 31

Arvid Linder

Konstruktion

arvid.linder@hjaltevadshus.se
0381-239 55

Johanna Revelj

Redovisning

johanna.revelj@hjaltevadshus.se
0381-239 59

Kaj Svensson

Strategisk inköpare

kaj.svensson@hjaltevadshus.se
0381-239 56

Pia Bergdahl

Redovisning

pia.bergdahl@hjaltevadshus.se
0381-239 57

Ulrica Larsson

Kundcenter

ulrika.larsson@hjaltevadshus.se
0381-239 99

Henric Wahlberg

Marknadskoordinator

henric.wahlberg@hjaltevadshus.se
0736-460 560

Louise Kahn Lundin

Konstruktion

louise.kahn.lundin@hjaltevadshus.se
0381-239 06

Therese Gruselius Frid

Projektsamordnare

therese.gruselius.frid@hjaltevadshus.se
0765-38 49 66

Andreas Nyman

Säljstöd/Konstruktion

andreas.nyman@hjaltevadshus.se
0765384927