Hitta kontor

Hjältevadshus finns alltid nära dig. Våra kontor finns utspridda i hela landet och våra medarbetare har mycket god kännedom om just ditt område och möjligheten att bygga hus där.

Huvudkontoret i Hjältevad

Esko Nykänen

Produktionschef

esko.nykanen@hjaltevadshus.se
0381-23904

Alexandar Pavic

Huvud- och Projektritare

alexandar.pavic@hjaltevadshus.se
0381-239 07

Are Linder

Teamleader Konstruktion

are.linder@hjaltevadshus.se
0381-239 31

Bo Davidsson

El- & Underhållschef

bo.davidsson@hjaltevadshus.se
0381-239 41

Henric Wahlberg

Marknadskommunikatör

henric.wahlberg@hjaltevadshus.se
0736-460 560

Kaj Svensson

Strategisk inköpare

kaj.svensson@hjaltevadshus.se
0381-239 56

Lars Nilsson

Kvalitet- & miljöchef

lars.nilsson@hjaltevadshus.se
0451-470 70

Stefan Carlsson

Husrådgivare / Försäljningschef

stefan.carlsson@hjaltevadshus.se
070-350 83 55

Jan Fridell

Supply Chain Manager

jan.fridell@hjaltevadshus.se
0766-233290

Jonathan Warsén

Affärsområdeschef Projekt

jonathan.warsen@hjaltevadshus.se
0708-15 57 85

Oscar Thomsen

Produktion och leveransplanering

oskar.thomsen@hjaltevadshus.se
0765-384945

Patrik Bergman

Kundcenterchef

patrik.bergman@hjaltevadshus.se
0724-517 083

Therese Gruselius Frid

Projektsamordnare

therese.gruselius.frid@hjaltevadshus.se
0765-38 49 66

Louise Kahn Lundin

Konstruktion

louise.kahn.lundin@hjaltevadshus.se
0381-239 06

Christian Meijer

Samordnande ledningsperson

christian.meijer@pulsen.se
0704-73 44 78

Jonus Bartholdson

VD/CEO PULSEN

jonus.bartholdson@pulsen.se
0708-890 900