Huvudkontoret i Hjältevad

Välkommen till Hjältevadshus! Tveka inte att kontakta oss med dina frågor.

Boka ett möte med oss

Alexandar Pavic

Huvud- och Projektritare

alexandar.pavic@hjaltevadshus.se
0381-239 07

Bo Davidsson

El- & Underhållschef

bo.davidsson@hjaltevadshus.se
0381-239 41

Boel Claesson

Beredning styckehus, Säljstöd

boel.claesson@hjaltevadshus.se
0381-239 23

Henric Wahlberg

Marknadskommunikatör

henric.wahlberg@hjaltevadshus.se
0736-460 560

Kaj Svensson

Strategisk inköpare

kaj.svensson@hjaltevadshus.se
0381-239 56

Lars Nilsson

Kvalitet- & miljöchef

lars.nilsson@hjaltevadshus.se
0451-470 70

Ulrik Herbertsson

Mark- och exploateringsansvarig

ulrik.herbertsson@hjaltevadshus.se
076 - 113 22 82

Mikael R Olsson

Marknads- & Försäljningschef

mikael.r.olsson@hjaltevadshus.se
070-842 45 30

Välj din säljare och boka ett möte